Zamówienie w kolorze złota :)

Bransoletka wykonana na specjalne zamówienie. Główne oczekiwanie dotyczyło koloru – miała być cała złota z dołączonymi do zapięcia zawieszkami. Najprościej byłoby wykonać sznur z jednego koloru, ale nie byłabym sobą, gdybym tak postąpiła. Wybrałam dwa odcienie złotych koralików TOHO Permanent Finish: Galvanized Yellow Gold i Galvanized Starlight. Przedstawiłam kolory Justynie, która poprosiła, aby dominował ciemniejszy odcień (Starlight). Postanowiłam wykonać sznur, w którym kolory przenikają się płynnie. Niestety na zdjęciach pojawia się błękitny odblask na jaśniejszych koralikach i trudno jest zauważyć ten wzór (zdjęcia wykonuję sama, więc przepraszam za niedoskonałości).

Długo zastanawiałam się nad wyborem zawieszki. W efekcie uwiłam kulkę ze złotych koralików i doczepiłam do niej pozłacane kuleczki oraz listek. Nowa właścicielka była zadowolona z efektu końcowego, więc wczoraj rozstałam się z tym małym złotkiem.

Zainspirowana temetem złota uwiłam dwa niewielkie kolczyki – kuleczki, które pasują do tej bransoletki. Justyna nie była nimi zainteresowana, więc poszukuję dla nich nowego właściciela :) Szczegóły można znaleźć na stronie kup teraz.

 

 

 

 

 

2 Komentarze

    • Również dziękuję :) Za miłe słowa i zerknięcie na moje prace. Nie byłam przekonana do złota ogółem, ale muszę przyznać, że efekt był naprawdę przyjemny dla oka.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.