Midnight….wisiorek urodzinowy :)

DSC03136a

Dziś prezentuję wisiorek wykonany na zamówienie. Przysporzył mi nieco obaw, ponieważ zamawiała go Pani Anna dla swojej znajomej na urodziny, więc nie miałam pewności, czy spełni wymagania Jubilatki. Zadanie nie było też proste. Wisior miał być pozbawiony wszelkich elementów metalowych, gdyż przyszła właścicielka jest uczulona na metale. Cóż niby proste, ale łapałam się na tym, że chwilami moja ręka siegała po półfabrykaty :)

DSC03129a

Pani Anna poprosiła, aby wisiorek był wykonany z onyksów i kryształków. Miał bowiem pasować do posiadanej przez Jubilatkę bransoletki. Wisiorek ma wymiary 4x7cm, a sznur z zapięciem ok. 71cm. Wykorzystałam w większości onyksy, tylko fasetowana kula i mała kula na dole są szklane. Dodatkowo drobne białe bączki to kryształ czeski, a kropla jest kryształem Swarovskiego. Wzór jest oczywiście autorski i pracowało mi się nad nim niezwykle przyjemnie.

DSC03130a

Tył podkleiłam syntetycznym zamszem i obszyłam drobnymi koralikami.

DSC03144a

Wisior wysyłałam bezpośrednio do Jubilatki, więc ważne było również opakowanie. Postanowiłam wykonać je własnoręcznie i w ten sposób powstał filcowy woreczek zawiązywany błękitną wstążką.

DSC03146a

Dziś Pani Ania przekazała mi, że wisiorek bardzo się spodobał. Teraz mogę odetchnąć z ulgą i dumą :)

DSC03132a

Pozdrawiam Panią Anię i dziękuję za zaufanie. Jubilatce życzę wszystkiego co najlepsze oraz długiego i przyjemnego noszenia Midnight!

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.