Antyczne cappuccino ;)

DSC03347b

Ostatnio cierpiałam na brak weny :( Dodatkowo pogoda nie rozpieszcza i nawet fotek nie było jak zrobić. Kolczyki powstały już jakiś czas temu, ale brakowało mi biglii w odpowiednim kolorze. Wczoraj otrzymałam paczkę z ostatnim zamówieniem i mogłam dokończyć biżutki w kolorze cappuccino :) Niesamowicie spodobało mi się to połączenie kolorystyczne i chyba w najbliższym czasie popełnię inne w tym stylu. Mojej siostrze, która co chwila monitoruje moje poczynania, skojarzyły się z antykiem, stąd nazwa postu.

DSC03349b

Kolczyki są niewielkie. Z biglem ich długość wynosi 5 cm, a szerokość niecałe 3 cm. Wykorzystałam tu szklane perły w kolorze cappuccino oraz kremowym. Do tego dołożyłam koraliki Toho oraz zwykłe szklane seed w kolorze antycznego brązu. Forma jest prosta i powstała ze sznurków w jednym kawałku. Kolczyki zamontowane są do biglii (miedź patynowana) za pomocą ogniwka. Tył zabezpieczyłam koralikami. Mam nadzieję, że zaskarbią sobie uznanie innych ;)

DSC03333b

Zapewne zuważyliście, że sygnuję swoje zdjęcia. Najzwyczajniej w świecie przeglądając portal z inspiracjami zupełnie przypadkiem natknęłam się na swoje fotki, ale osoba, która umieściła je na tablicy nie pokusiła się, żeby wspomnieć o autorze. Czasem tak bywa i choć wiem, że podpisanie zdjęcia nic nie da, bo jesli ktoś chce to wytnie kadr, obejdzie inne zabezpieczenia itp. Czuję się jednak w ten sposób nieco lepiej. Wiem, że czasem trudno dotrzeć do źródła, autora, ale warto wspomnieć o tym wykorzystując coś cudzego. Z drugiej strony zrobiło mi się niezmiernie miło, że kilka moich prac zostało docenionych i stanowią dla kogoś coś ładnego, inspirację.

 

Pozdrawiam Wszystkich odwiedzających. Proszę pozostawcie po sobie nawet najkrótszy komentarz.

 

Więcej zdjęć można obejrzeć na moim Facebooku. Zapraszam :)

2 Komentarze

  1. Fajne te antyczne cappucino ;) Eh z kradzieżą fot nie wygrasz, ale warto się ubezpieczać chociażby dla własnego spokoju, z drugiej strony jak taka zapożyczona fotka przekierowuje do bloga to przyciąga nowych „podziwiaczy” :)

    • Dziękuję :) U mnie podziwiaczy mało, więc byłoby fajnie zdobyć nowych. Właśnie z jednej strony czuję sie podbudowana, że komuś podoba się to co robię, a z drugiej czuję taką gorycz, że w sumie oglądający te fotki nie wiedzą do kogo należą. Cóż takie realia.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.