Kolczyki Gnijącej Panny…czyli wyzwanie Kreatywnego Kufra

Kolejna porcja wyzwaniowych biżutków :) Dziś na tapecie Kreatywny Kufer i wyzwanie filmowe.

Przy ostatnim zamówieniu skusiłam się na Rivoli Swarovskiego. Wybrałam kolor Emerald Glacier Blue F (12 mm), który jak się okazało idealnie pasuje do wyzwania. Inspiracją dla kolczyków jest postać Gnijącej Panny Młodej :) 

Kolczyki składają się z modułu koralikowego oraz sutaszowego połączonych koralikiem Fire Polish Matte Capri Blue AB (4 mm) oraz perełkami szklanymi w odcieniu szarego błękitu. Rivoli oplecione jest Toho 15/0, 11/0 i 8/0 w kolorze Permanent Finish – Aluminium oraz 11/0 Permanent Finish – Blue Slate i Silver-Lined Frosted Dark Aquamqrine. Sposób na oprawienie kryształu zaczerpnęłam z tutorialu Weraph (dziękuję za tak czytelne przedstawienie tematu :) teraz śmigam swarki jak szalona :)) Dodatkowo do zamocowania bigli (srebro 925) użyłam Fire Polish Matte Metallic Aluminum (3 mm).

Część sutaszowa składa się z owalu muszli Paua w pięknym niebieskim kolorze, ciemnoniebieskich szklanych perełek, kuleczek w kolorze srebra, kropli czeskiego kryształu (Jet AB) oraz koronki z Toho (Permanent Finish – Aluminium, Silver-Lined Frosted Dark Aquamqrine). Tył podkleiłam białą ekoskórką oraz obszyłam Toho Silver-Lined Frosted Dark Aquamqrine. 

Kolczyki nawiązują kolorystyką do postaci GPM :) Nazwałam je Sparkle 01, gdyż swarki błyszczą się pięknie, a kolejne Rivoli czekają na oprawę. To wciąga ;)

Kolczyki mają długość całkowitą (z biglem) 8,5 cm i szerokość 3 cm.

Zgłaszam je do wyzwania Kreatywnego Kufra i oświadczam, że są moim autorskim pomysłem :)

Zapraszam do komentowania oraz na Facebook :)

6 Komentarze

    • Dziękuję serdecznie :) Natomiast Twój pierścień jest naprawdę klimatyczny. Piękny na swój mroczny sposób :)
      Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.