Bransoletka Shine 03

Witam Was serdecznie dziś, tak jak obiecywałam na facebooku, bransoletka Shine :) Powstała na podstawie bransy Sparkle, ale różni się od niej nieco.

Bransoletka składa się ze sznura koralikowego wykonanego z Toho 11/0 (Cosmos i Blue Slate) oraz kryształków Rivoli (szklane, wysokiej jakości) oplecionych Toho (Cosmos, Blue Slate, Aluminium). Użyłam tu dwóch wielkości Rivoli 12mm (błękitne) oraz 10 mm (montana). Do ozdobienia brzegu centralnego kryształu wykorzystałam Fire Polish (Matte Metallic Aluminium, Matt Crystal AB). 

Uzupełnieniem całości jest ozdobne zapięcie typu toggle. Bransoletka ma długość 20 cm.

A teraz coś z innej bajki :) Otrzymałam wyróżnienie Sutasz.info za kolczyki wykonane na wyzwanie Mont Blanc :) 

Zapraszam również na facebook, gdzie znajdziecie więcej zdjęć :)

2 Komentarze

  1. Bransoletka jest przepiękna!!! Urzekła mnie swoją delikatnością i oczywiście ani chwili nie zastanawiając się kupiłam:) Teraz przeczytałam opis i podoba mi się ona z każdą chwilą jeszcze bardziej:)
    Kolczyki są cudowne i pięknie zinterpretowała Pani zdjęcie z wyzwania. Spotykają się w nich ośnieżone gór szczyty z nieboskłonem i wszystko roziskrzone w słońcu!!!! Nie dziwi mnie wyróżnienie, bo od pierwszego wejrzenia byłam pewna, że zostaną zauważone i docenione!!! Jeszcze raz gratuluję!!! Aż żałuję, że nie noszę kolczyków (:

    • Dziękuję za wszystkie słowa uznania Pani Małgosiu :) Sama pokochałam tą bransoletkę i chyba skuszę się i wykonam podobną, ale w innych kolorach. Co do kolczyków, kończyłam je na ostatnią chwilę i nie wiedziałam czy nie za wiele ciemnych elementów użyłam. Cieszę się ogromnie z tego wyróżnienia :)

      Pozdrawiam Serdecznie

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.