Kolekcji Shine ciąg dalszy…..wisior

Ostatnio dużo publikuję, ale to w czasie oczekiwania na przesyłkę z zamówionymi materiałami. Jak tylko dostanę paczkę w swoje ręce przez pewien czas zajmę się sutaszem, więc nieprędko coś napiszę. 

Dziś na tapecie wisiorek, który powstał jako kolejny z kolekcji Shine :)

Wisiorek wykonałam ze szklanych Rivoli, które wystąpiły już w bransoletce. Oplecione zostały koralikami Toho (Cosmos, Aluminium, Blue Slate) oraz Fire Polish. Na dole w celu domknięcia kompozycji zamontowałam kroplę czeskiego kryształu w kolorze Silver 1/2. 

Zawieszkę zamontowałam, za pomocą metalowej krawatki (podwieszki) do łańcuszka w kolorze srebra o długości 52 cm. Część koralikowa ma wymiary 5 x 2 cm (bez krawatki).

5 Komentarze

  1. Witam i od progu pytam, co to za dywersja? Dlaczego wisior nie pojawił się z bransoletką, a dziś obeszłam się ze smakiem, bo sprzedany. Widzę, że koralikowy urobek na bieżąco jest rozchwytywany:) I jeszcze przeczytałam, że w sutasz Pani idzie. No nie wytrzymam:) Składam zamówienie. Poczekam, a co mi tam:) Nie muszę chyba dodawać, że piękny i uroczy!!!!

    • Pani jest niesamowita :) Wisior po prostu był nieplanowany, a powstał z potrzeby zajęcia czymś rąk w oczekiwaniu na zamówione materiały. W sutasz idę z powodu złożonych zamówień, ot cała filozofia ;) ale w międzyczasie będę koralikowała, więc bez obaw. Dziękuję za każde miłe słowo.
      Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.