Bransoletki dla „dwóch Mam” ;)

Dziś prezentuję dwie bransoletki wykonane dla Lucy. Lucyna skontaktowała się ze mną w celu zakupienia bransoletki Zieleń Aztecka 02, której opis znajdziecie Tu oraz z prośbą o wykonanie drugiej podobnej w odcieniach granatu. Bransoletkami zostaną obdarowane, jak do mnie napisała,  jej dwie Mamy (mama i teściowa :) ).

W ten właśnie sposób powstała bransoletka Stormy Sky :)

Centralnym kamieniem jest hematytowy kaboszon. Towarzyszą mu kuleczki piasku pustyni oraz nocy kairu. Dodatkowo pojawiają się tu Fire Polish (Iris Blue, ostatnio nie mogę ich dokupić, bo ciągle brak w sklepach ;( ), bicone z czeskiego kryształu (Jet AB).

Dodatkowo pojawiają się tu perełki szklane czarne oraz grafitowe, a dopełnieniem całości są kuleczki w kolorze srebra oraz obszycia z Toho (Cosmos, Blue Slate).

W celu rozjaśnienia nieco granatów użyłam szarości, ponieważ Lucy prosiła o stonowaną kolorystykę. Całość ożywiają kuleczki piasku pustyni. Bransoletka mierzy 19,5 cm, a zakończona jest ażurowym, posrebrzanym zapięciem szufladkowym. Tył podkleiłam czarnym filcem, tak by była przyjemna w noszeniu.

A tak prezentują się obie bransoletki jednocześnie :)

Zapraszam na Facebook, gdzie tradycyjnie zamieszczam nieco więcej zdjęć :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.