Komplet Shine/Sparkle w fiolecie :)

Komplet powstał na prośbę Pani Anety :) Pozdrawiam Panią serdecznie i dziękuję za cierpliwość. Zanim powstała ostateczna wersja miałam kilka podejść, które nie były tym czego oczekiwała klientka. Na szczęście udało mi się znaleźć odpowiednie kolory kryształków oraz koralików, które okazały się idealne :) Tylko nie za bardzo chciały się sfotografować :(

Wisior Shine/Sparkle

Wisior powstał z kryształków Swarovskiego w kolorze Tanzanite oraz zwykłych szklanych rivoli w kolorze fioletowym. Oplecione zostały koralikami Toho w kolorach: PF Aluminium, PF Blue Slate, Metallic Iris-Purple. Dodatkowo wykorzystałam tu Fire Polish w kolorach: Rosaline AB i Matte Metallic Aluminium. Zawieszka wykończona jest szklaną kroplą w kolorze Amethyst. W celu zawieszenia jej na łańcuszku wykorzystałam krawatkę do kryształków w kolorze srebrnym :)

Kolczyki

Kolczyki są wiernym przełożeniem wzoru wisiorka. Zamontowałam je do srebrnych bigli :) Długość kolczyka to ok 6,5 cm.

Bransoletka

W bransoletce musiałam nieco zmienić układ kryształków, żeby proporce miedzy częścią ozdobną, a sznurem koralikowym były odpowiednie. Zapina się na toggle o bardzo prostej formie. Długość bransoletki to ok 18,5 cm.

Komplet ten powędrował do Pani Anety i dziś otrzymałam maila: „komplet spełnia moje oczekiwania, cudo , dziękuję i pozdrawiam”. Cieszę się, że udało mi się sprostać temu zadaniu. Już wkrótce powstanie fioletowy komplet Sparkle dla Pani Małgosi :)

Zapraszam na Facebook :)

4 Komentarze

  1. Komplet jak z marzeń i ja mam spokojnie usnąć, po takiej prezentacji? Przecież od razu będzie mi się śnił, tym bardziej, że kryształek Tanzanite ma wyjątkowo piękny kolor. Teraz to będzie mnie zżera ciekawość, jaka wersja będzie mojego kompletu? Wiem, za każdym razem powstaje cudo, które wzbudza zachwyt i pożądanie (nie tylko moje, dziś pochwaliłam się posiadaną bransoletką i wisiorkiem).

    • Będzie zupełnie inna, bo pomysł już mam :) W takim razie jestem dumna ze swoich dzieł skoro podobają się nie tylko mi ;) Nie ukrywam, że ostatnio mam sporo pracy i nieco zwolniły moje biżuteryjne poczynania, ale wciąż coś dziergam, więc niebawem ujrzy Pani część swoich zamówień :)

    • Dziękuję Madziu za tak miłe słowa :) Akurat to połączenie było życzeniem Pani Anety. Fiolet ze srebrem prezentują się pięknie.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.