W blasku Vitrail

Bransoletka powstałam specjalnie dla Pani Małgosi :) Przepraszam, że tyle to trwa, ale wzięłam się ostro do pracy. Jedynym warunkiem było wykorzystanie kryształka rivoli w kolorze vitrail. Miałam dwa pomysły w różnym zestawieniu kolorystycznym, więc propozycje przesłałam do Pani Małgosi. Zdecydowała się na obie, w ten sposób niebawem ujrzycie drugą odsłonę tego kryształka ;)

Bransoletka powstała z kryształków rivoli Swarovskiego w kolorach: vitrail (12 mm), emerald (10 mm). Oplecione zostały koralikami Toho w kolorach: PF Starlight, Metallic Iris Brown, Trans-Rainbow Green Emerald, Higher-Metallic June Bug, Transparent Emarald. Oprawa jest prosta, gdyż vitrail błyszczy się tak pieknie, aż szkoda go zakrywać. W celu połączenia gwiazdek użyłam dwóch koralików Fire Polish Emerald.

Sznur koralikowy powstał z Toho 11/0 Metallic Iris Brown oraz 8/0 Trans-Rainbow Green Emerald, dzięki czemu spiralny wzór jest wypukły. Zastosowałam tu zapięcie toggle w kolorze złota :)

Zapraszam na Facebook, gdzie znajdziecie więcej zdjęć, które pstrykam jak szalona ;)

4 Komentarze

  1. Mój zachwyt nie ma końca!!! Ogromną przyjemność mi Pani sprawiła wykonując tak cudowną bransoletkę!!!!! Teraz nie będę mogła doczekać się kolejnych wersji. Czaruje Pani, jak wróżka z bajki i rozsyła piękno uszczęśliwiając swym talentem!!!!!

    • Pani Małgosiu, żeby Pani wiedziała ile stresu miałam przed publikacją! Obawiałam się, że zbyt prosto potraktowałam tą bransoletkę. Pani słowa są dla mnie wielką ulgą :) Mam nadzieję, że drugi wariant również się Pani spodoba. Premiera już niebawem ;)

    • Dziękuję Pani Magdo :) A miała powstać tylko jedna ;) Tak bardzo się spodobała, że co chwila ktoś prosi o następną. Chyba powołam komitet kolejkowy ;)
      Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.