Zanurzona w fiolecie!

Tak jak obiecywałam na Facebooku, prezentuję kolejną pracę z rivoli. Tym razem użyłam kryształków Swarovski w kolorach: Provance Lavender oraz Tanzanite. 

Chciałam zrobić coś zupełnie innego niż dotychczas. W ten sposób powstała zawieszka, która jest pokłosiem mojej fascynacji biżuterią Justyny z Koraliki Karmelka. Pracując nad tym układem nie miałam zamiaru nawiązywać do dzieł Justyny, ale od kryształka do kryształka same się łączyły. Mam nadzieję, że nie będziesz miała mi tego za złe ;)

Kryształki oprawione są w Toho (głównie 15/0) w kolorach: SL Lt Grape, SL Gray, PF Aluminium, Metallic Iris Purple, TR Amethyst, TR Med Amethyst, PF Blue Slate. Dodatkowo użyłam Fire Polish Tanzanite AB oraz szklanej kropli w kolorze Amethyst.

Zawieszka ma z krawatką 7 cm długości. Powstanie do niej bransoletka w podobnym wzorze.

Zapraszam na Facebook, gdzie znajdziecie nieco więcej zdjęć. A fiolety są tak trudne do uchwycenia :(

8 Komentarze

 1. Kolor fioletowy jest najwredniejszą barwą do fotografowania, ale moja wyobraźnia działa i powstała w Pani dłoniach kolejna cudowna zawieszka!!! Zastanawiam się, czy to dla mnie, czy kogoś innego. Magię Pani uprawia z koralikami i nie tylko z nimi:)

  • Dziękuję Pani Małgosiu :) Zawieszka jest oczywiście dla Pani :) Zagapiłam się nieco i zapomniałam dopisać ;)

   • O to cieszę się podwójnie, bo piękna i jeszcze dla mnie. Teraz zastanawiam się, czy bransoletka też będzie rozbudowana, tak jak wisiorek, po trzy oczka po bokach centralnego rivioli. Zaskakuje mnie Pani pomysłami i sądzę, że z każdą kolejną pracą rodzą się nowe, tylko doba ciut za krótka, aby wszystko zrealizować:)

    • Taki mam zamiar :) Zobaczę jak to będzie się układało. Co chwila wpada mi coś do głowy, a ciągle zamówień przybywa, więc i mniej czasu na realizację niektórych pomysłów.

 2. Żałuję Dorotko, że przez moją „niedyspozycję” ominęło mnie tle Twoich cudnych prac. Pozwolisz zatem, że hurtowo wyrażę swój zachwyt nad nimi. Wiesz, że uwielbiam każdą Twoją pracę bez wyjątku, bo są po prostu niesamowite :)
  I gratuluję Ci z całego serca tych wszystkich nagród i wyróżnień, którymi Cię ostatnio obsypano :)

  • Dziękuję Kasiu za wszystkie pochlebne słowa :) Pochwała od Ciebie jest dla mnie niezwykle cenna. Mam nadzieję, że szybko powrócisz do zdrowia i będziesz nas zasypywała swoimi dziełami. Dziękuję za gratulacje :)

   Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.