Uzupełnienie fioletowego kompletu Sparkle 06

Dziś mogę w końcu przedstawić Wam kolejną odsłonę fioletowych rivoli. Zawieszka, którą pokazywałam wcześniej (Tu) była jedynie połową kompletu. Powstał on na zamówienie Pani Małgosi. Dziękuję, że wykazała się Pani taką cierpliwością :)  Fiolet jest bardzo kapryśny podczas fotografowania niestety :( Zdjęcia nie oddają rzeczywistego koloru koralików. Dopełnieniem zawieszki jest bransoletka :)

Bransoletka powstała z kryształków rivoli Swarovski w kolorach Provance Lavender oraz Tanzanite. Oplecione zostały Toho w kolorach: SL Lt Grape, SL Gray, PF Aluminium, Metallic Iris Purple, TR Amethyst, TR Med Amethyst, PF Blue Slate. Dodatkowo użyłam Fire Polish Tanzanite AB.

Sznur koralikowy powstał z Toho 11/0 w kolorach Metallic Iris Purple oraz PF Blue Slate. Tym razem wykorzystałam zapięcie szufladkowe posrebrzane, gdyż idealnie pasowało do formy całości. Bransoletka ma 19,5 cm długości.

Nieco inaczej mocowałam małe kryształki, gdyż połączenie z zawieszki było zbyt sztywne :)

Zapraszam na Facebook, gdzie znajdziecie nieco więcej zdjęć. Dziś wena do fotografowania mi nie sprzyjała, więc nie ma szaleństwa ;)

3 Komentarze

  1. Jak zwykle piękne!
    Dziękuję za odwiedzinki i miłe komentarze.
    Również życzę powodzenia w wyzwaniach! Na wygraną nawet nie liczę, ale Pani jak najbardziej się należy – naszyjnik jest piękny!
    Pozdrawiam!

    • Dziękuję serdecznie :) Jest wiele pięknych prac w wyzwaniu, więc nic nie wiadomo. Pani kolczyki wpisują się wspaniale w kanon biżuterii egipskiej :)

  2. Piękny komplet Pani wyczarowała dla mnie!!!! Zachwycam się, a wiem, że w rzeczywistości będzie jeszcze piękniejszy, bo te fiolety, to najbardziej wredne kolory do sfotografowania. Czeka mnie piękna niespodzianka:)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.