Broszka Champagne Pool

Bardzo zależało mi, żeby wziąć udział w wyzwaniu Sutasz.info, którego inspiracją jest Champagne Pool w Nowej Zelandii. Powodem było to, że założeniem wyzwania jest stworzenie broszki. W swojej twórczości rzadko sięgam po ten rodzaj biżuterii, więc uznałam to za dobre ćwiczenie :)

W centrum umieściłam kaboszon chryzokoli, która zawiera w sobie kolor turkusowy, szmaragdowy oraz niebieski idealnie oddając barwę wody z jeziorka. Otoczona jest szmaragdowymi sznurkami, które wpadają nieco w turkus. Dodatkowo użyłam szklanych pereł w szarym, niebieskawym i złotym kolorze nawiązując tym samym do brzegu tego zbiornika wodnego.

Sutaszowe zawijasy otaczają kuleczki w kolorze złota. Do dopieszczenia brzegu użyłam koralików preciosa w tęczowym pomarańczowym odcieniu.

Nie mogło zabraknąć również pary/chmur nad moim Champagne Pool ;) Powstały z koralików Toho (TR Frosted Crystal, Ceylon Snowflake, Crystal, Gold-Lined Rainbow Aqua).

Tył podkleiłam niebieskim filcem oraz obszyłam Toho. Broszkę umieściłam na metalowej bazie. Całość ma ok 5 x 4 cm. 

Zgłaszam moją broszkę do wyzwania Szyję z sutasz.info – Champagne Pool – Nowa Zelandia

Zapraszam na Facebook :)

8 Komentarze

  1. Broszka jest w kolorach, które bardzo lubię i przyznam się, że jak zobaczyłam zdjęcie z wyzwania, to liczyłam, że je Pani podejmie. Byłam pewna, że stworzy Pani cudeńko!!!! A teraz kombinuję za co je kupić:)

    • Nie sądziłam, ze zdążę na czas, ale robiłam ją powolutku między innymi projektami i udało się! Dziękuję za komplementy Pani Małgosiu :)

  2. Co do broszek to jestem wielce nieobiektywna, bo lubię je bardzo. Ale Twoja interpretacja jest nie tylko pomysłowa, ale i mega oryginalna. Te „farfocle” – mistrzostwo świata!

    • Dziękuję Asiu :) To Twoje prace zainspirowały mnie do zrobienia pierwszych „farfocli”, a później polubiłam je tak bardzo, że wykorzystuję w różnych pracach. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.