Bransoletka Golden Black 03 :)

Bransoletka powstała dla Pauliny, z którą studiowałam :) Po perypetiach z brakiem czarnego sutaszu ukończyłam ją wreszcie!

Bransoletka powstała ze szklanych kryształków rivoli w kolorze słońca, okrągłych pastylek fasetowanego onyksu, licznych szklanych perełek (czarne i złote), koralików Fire Polish (Matte Metallic Aztec Gold), koralików Toho (PF Starlight, Opaque Jet, Opaque Frosted Jet) oraz kuleczek w kolorze złota.

Bransoletka ma 18,5 cm długości i szerokość maksymalną 4 cm. Tył podklejony jest czarnym filcem. Użyłam zapięcia toggle, bardzo prostego w kolorze złota, gdyż idealnie pasowało do tej formy. Powtarza ono bowiem okrągły kształt kryształków oraz onyksu i jest przy tym niezwykle wygodne ;)

Z Pauliną spotkam się w tym tygodniu, by przekazać jej bransoletkę i mam nadzieję, że spodoba się jej w realu równie mocno co na zdjęciach. Zobaczymy :)

Zapraszam na Facebook, gdzie umieszczę więcej zdjęć bransoletki :)

15 Komentarze

 1. Piękna!moja! :) Dorota masz mega talent! dziękuję! :) już nie mogę się doczekać aż ją zobaczę na żywo! :) :*

  • Pracy mam dużo, ale cieszę się z tego :) Nie lubię siedzieć bezczynnie i tak się teraz zastanawiam co ja robiłam w epoce przed biżuteryjnej? W sumie to zaledwie 1,5 roku odkąd wykonuję biżutki, a trudno jest mi przypomnieć sobie jak to było bez nich. Pasja wciąga!

  • Dziękuję :) U mnie sporo klasyki, bo krzykliwe kolory to nie do końca moja bajka. Czasem sięgnę po coś ekstra, ale nie lubię robić nic na siłę, więc powracam do swoich ulubionych rejonów kolorystycznych.

   Pozdrawiam

  • Dziękuję Kasiu :) Paulina uwielbia połączenie czerni ze złotem, więc wyczarowałam taką bransoletkę :) Choć muszę przyznać, że sama dużo bardziej lubię ten zestaw niż czerń ze srebrem i szarością ;)

   Pozdrawiam

 2. Klasyka ponad wszystko , piękna bransoleta , zdradź mi co za aparat kupiłaś ,a jestem na drodze poszukiwania czegoś dla mnie , cały czas robię zdjęcia komórką , pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.