Nowa odsłona bransoletki Shine

Dziś przedstawiam kolejną odsłonę bransoletki Shine. Tym razem powstała „tęczowa” wersja. Zamówiła ją Pani Magda, a kilka dni temu poprosiła o wisiorek (który jeszcze nie jest gotowy).

Bransoletka powstała ze zwykłych rivoli w kolorze Vitrail oraz Amethyst. Oprawiłam je w koraliki Toho w kolorach: PF Starlight, PF Aluminium, HM Iris Olivine, HM June Bug, IC Lt Sapphire/Hyacinth, Metallic Iris Purple, Transparent Emerald. Dodatkowo użyłam Fire Polish Siam AB. Całość mieni się kolorami niczym tęcza :)

Sznur koralikowy w formie spirali poprzetykałam Fire Polish. Jest na bogato, ale bez przesady (mam taką nadzieję). Bransoletka wykończona jest elementami w kolorze złota.

Niebawem przedstawię Wam wisiorek do kompletu, a tymczasem zapraszam na Facebook :)

12 Komentarze

 1. Ten zestaw kolorystyczny podbił moje serce!!!! Vitrail z Amethyst i opalizującymi koralikami to majstersztyk sztuki koralikowej!!!! Gra kolorów
  jest cudna i pełna energii!!!! To kolejny faworyt, jak dla mnie w bransoletkach. Aż oczęta śmieją się do tej tęczowej piękności!!!!

 2. Równie piękna jak jej poprzedniczki! Niby ta sama, a zupełnie inna… :-)
  Chyba się skuszę Dorotko ;-) Ale moje kolory to jednak Virtail w środku i granatowe/niebieskie po bokach (ewentualnie Emerald).
  Pozdrawiam!

  • :) Miło jest czytać, że moje twory kuszą innych. Vitrail i granat….tego jeszcze u mnie nie było ;) Chętnie wypróbowałabym taki zestaw.

 3. Nie no Dorotko…. Ja już nie mam słów, by opisywać to co czuję kiedy widzę kolejną Twoją pracę. Zaczarowałaś mnie tymi kolorami, skradłaś moje serce i żałuję bardzo, że bransoletka nie trafiła na moją rękę. Cudna jest! :))

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.