Szmaragdowy Ocean…..kolor pełen głębi

Zgodnie z zapowiedzią z Facebooka przedstawiam dziś komplet Szmaragdowy Ocean. Wykonałam go dla Pani Ewy, która jest zadowolona z efektu końcowego.

Bransoletka powstała ze szklanych kryształków w formie fasetowanych kropli, zwykłych rivoli, kuleczek jadeitu oraz marmuru, szklanych pereł, pozłacanych kuleczek oraz koralików Fire Polish (Matte Metallic Goldenroot, Emerald AB).

Kryształki oprawione są w koraliki Toho (Transparent Frosted Green Emerald, PFG Starlight, IC Periodot/Emerald Lined). Długość bransoletki to obecnie 18 cm, ale muszę ją nieco wydłużyć :)

Wisior powstał jako szmaragdowa wersja medalionu Antyczny Błękit. Owalny kryształ oprawiony jest tak jak krople w bransoletce.

Zawieszony jest na ręcznie skręcanym szmaragdowym sznurze. Tył podkleiłam ciemnozielonym filcem, a brzeg obszyłam koralikami.

Zapraszam na Facebook, gdzie umieściłam więcej zdjęć :)

Zupełnie bym zapomniała :) Moja praca wyróżniona w wyzwaniu Szuflady Biel i Złoto została nagrodzona wyróżnieniem Beading Polska i ukazała się w najnowszym wydaniu magazynu :) Cieszę się niczym dziecko :) Dziękuję!

13 Komentarze

    • Dziękuję Olu :) Kolor wyszedł niesamowity, choć osobiście nie miałam do niego przekonania. Myślę, że spod moich rąk wyjdzie jeszcze Szmaragdowy ocean. Przymierzam się na kolczyki, ale na chwilę obecną nie mam na nie czasu :(

  1. Komplet jest cudowny !!! Kolory zniewalają mnie i gapię się, jak sroka:) Każda Pani kolejna praca jest coraz ciekawsza i piękniejsza. Przyznam też, że takie niewielkie wisiory grają mi w duszy i budzą nieopisany zachwyt. Cieszę się, że piękno i delikatność Pani biżuterii jest doceniana przez coraz szersze grono, nie tylko fanek, ale i specjalistów w dziedzinie!!!

    • Dziękuję Pani Małgosiu :) Staram się nie zatracić w sobie pokory, mimo licznych wyróżnień. Cudownie jest czuć, że obrałam właściwą drogę, dzięki której czuję się szczęśliwa i swoją radość mogę dać innym :)

  2. Cudowny głeboki odcień szmargadu pięknie ukazałaś w Twoim komplecie , bardzo bardzo mi się podoba jak zresztą wszystkie Twoje prace zasłużenie nagradzane :) Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.