Slomkadowy Folk ;)

Witajcie moi drodzy po dość długiej przerwie. Dziś postanowiłam się po zmagać z wyzwaniem Szuflady – Polski Folkor.

Powstały takie oto kolczyki :)

W centrum znajduje się akrylowy kaboszon z pięknym nadrukiem, który kojarzy mi się z ludowymi ozdobami. Otoczony jest pomarańczowymi oraz czerwonym tasiemkami sutaszu. Ludowego charakteru dodaje im pasek czarnych koralików Toho zamkniętych zielonym sutaszem.

Użyłam tu również kuleczek turkusu, zielonego marmuru oraz czerwonego jaspisu. Brzeg wykończyłam koronką z Toho 15/0 w kolorze SL Cobalt, Ceylon Lt Ivory. Dopełnieniem całości są wielobarwne „jarzębinki” wykonane z kuleczek: jadeitu malinowego, jadeitu ognistego; kropel zielonego marmuru.

Tył podklejony jest czarnym filcem, a brzeg obszyty Toho w kolorze IC Lt Sapphire/Hyacinth Lined z obowiązkowym małym akcencikiem z Fire Polish. Kolczyki zamontowane są do pozłacanych sztyftów z kuleczką. Całość ma 7,5 cm długości i maksymalnie 4 cm szerokości.

Zapraszam na Facebook, gdzie umieściłam nieco więcej zdjęć :)

Niebawem ukończę kilka większych projektów, więc będę miała co pokazywać!

8 Komentarze

    • Dziękuję :) Folk nie jest czymś co gości u mnie często, gdyż kolory to nie do końca moja bajka, ale czasem warto spróbować czegoś nowego :)

    • Ostatni miałam mały kryzys, ale wracam na właściwe tory ;) Łapię swój normalny rytm pracy, więc będzie co oglądać. Dziękuję za odwiedziny :)

    • Dziękuję :) U mnie zupełnie nie po drodze z intensywnymi barwami, ale czasem warto się za nie wziąć ;)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.