Nimfa 05 – ślubny komplet niekoniecznie dla Teodory ;)

Komplet, który tu widzicie powstaje dla Pani Asi i będzie uzupełniony o naszyjnik. W momencie, gdy pojawiło się wyzwanie na Sutasz.info - KOMPLET BIŻUTERII ŚLUBNEJ DLA TEODORY wiedziałam, że będzie idealnie pasował.

Moja propozycja obejmuje bransoletkę oraz kolczyki będące połączeniem sutaszu oraz beadingu. Bransoletka wykonana jest z kryształków w kolorze złotym o różnym odcieniu. Użyłam tu również szklanych pereł, pozłacanych kuleczek, koralików Fire Polish (Gold 1/2, Coated Lt Gold Pearl, Matte Metallic Aztec Gold, Beige, Dark Topaz AB), koralików Toho (SL White, Opaque White, GL Crystal, PFG Starlight) oraz pozłacanego zapięcia ażurowego. Bransoletka wykonana jest z 3 kolorów sutaszowych tasiemek: biel, ecru i krem.

Bransoletka ma 17,5 cm długości i pasuje na nadgarstek 15,5 cm oraz nieco większy. Tył podkleiłam kremowym filcem, który sprawia, że jest ona przyjemna w noszeniu :)

Kolczyki składają się z części sutaszowej oraz oplecionego Toho rivoli. W centrum modułu sutaszowego znajduje się kryształ szklany w kształcie kropli (kolor złoty) opleciony koralikami Toho (SL White, Opaque White, GL Crystal). Tak jak w bransolecie użyłam tu sutaszu w 3 odcieniach (biel, ecru, krem). Dodatkowo wykorzystałam Fire Polish (MM Aztec Gold, Beige), kuleczki pozłacane oraz kroplę czeskiego kryształu Jonquil Celsian.

Oprawione w Toho rivoli połączone jest z częścią sutaszową za pomocą złotego ogniwka, dzięki czemu kolczyk buja się w uchu. Dodatkowo kryształ jest doklejony do srebrnego (próba 925) sztyftu. Całość ma 7 cm długości i 3,5 cm szerokości. Tył podklejony ekoskórką i obszyty koralikami :)

A tak prezentuje się na białym tle :) Tu nieco lepiej widać gradację kolorów sutaszu.

Zgłaszam mój komplet na wyzwanie Sutasz.info :)

Zapraszam na Facebook, gdzie znajdziecie nieco więcej zdjęć :)

6 Komentarze

    • Dziękuję Agato :) Oj tam, już nie raz przekonałam się, że w wyzwaniach nic nie jest oczywiste! Trzymam za Ciebie kciuki!

  1. I znów żałuję, że jestem po ślubie :) Nie ze względu na męża, lecz na biżuterię. Cudo !

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.