Odsłona 11 Slomkadowych poczynań z rivoli :)

Dziś prezentuję Wam dwa komplety, które wykonałam na zamówienie Pani Anity. Jeden z kryształków Swarovski, a drugi ze zwykłych.

Komplet Shine 11

Komplet powstał z kryształków w kolorze emerald oraz green. Oplecione są koralikami Toho w kolorach: PFG Starlight, Transparent Green Emerald, IC Crystal/Gold Lined, IC Periodot/ Emerald Lined. Użyłam tu także koraliki Fire Polish w kolorze Green Emerald AB. 

W wisiorku znalazła się również kropla czeskiego kryształu w kolorze Emerald AB oraz krawatka w kolorze złota. Zawieszka zamontowana jest na łańcuszku w kolorze złota o długości 55 cm. 

Sznur w bransoletce jest nieco skręcony, a zapięcie wykonałam z koralików :) Polubiłam tą formę toggle :)

Pani Anita zażyczyła sobie kolczyki w formie sztyftów, więc oto są szmaragdowe maleństwa :)

Komplet Sparkle 11

Komplet wykonany jest z kryształków rivoli Swarovski w kolorach: Fuchsia, Purple Velvet oraz Montana. Oprawione zostały w koraliki Toho w kolorach: PFG Aluminium, PFG Blue Slate, Metallic Iris Purple, IC Lt Sapphire/Hyacinth Lined, SL Grape.

W wisiorku oraz bransoletce wykorzystałam koraliki Fire Polish w kolorze Montana Blue AB. Zawieszka opatrzona jest również kroplą czeskiego kryształu oraz metalową krawatką. Wedle życzenia Pani Anity zawiesiłam ją na łańcuszku w kolorze srebra o długości 70 cm. Powstały również drobne kolczyki sztyfty z rivoli Purple Velvet.

Bransoletka wykończona jest elementami metalowymi w kolorze srebra. Zapina się na toggle wykonane z koralików.

Również tył zabezpieczyłam koralikami :)

Zapraszam na moją stronkę na Facebook’u :) 

8 Komentarze

 1. Widać, że już zdrowia pełna jest Dorota, bo co chwila piękniejszą biżuterię ukazuje :) Piękne komplety nr 1 mój typ- nr 2 mojej najstarszej pociechy. Jestem pod wrażeniem!

  • Dziękuję serdecznie :) Zdrowie jeszcze nie do końca dopisuje, ale już na tyle, by pracować na pełnych obrotach. Na ZUS trzeba zarobić ;)

   Pozdrawiam

 2. Oba kompleciki piękne!
  I znowu wybrałabym zieleń :-) Ten szmaragdowy kolor ciągle mnie zachwyca… a szczególnie jego połączenie ze złotem.

  Pozdrawiam!

  • Dziękuję Agato :) Kolor piękny, ale trudno go dostać w formie dużych kryształów. Takie połączenie ma w sobie coś królewskiego :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.