Moja Randka w Limone

Zgodnie z obietnicą Facebook’ową przedstawiam pracę zgłoszoną na konkurs kalendarzowy Royal Stone. Inspiracją była poniższa fotografia.

Plany miałam ambitne. Miał powstać złożony z elementów koralikowych oraz sutaszowych naszyjnik. Niestety czas nie pozwolił mi na wykonanie projektu w 100%. W ten sposób zdecydowałam się na wykonanie broszki. Mało jest takich form w konkursie, więc przynajmniej tak się wyróżnia ;)

Broszka wykonana jest z owalu nefrytu bursztynowego oprawionego w koraliki Toho (Ceylon Banana Cream, Ceylon Lt Ivory, SL Dark Aqua, SL Frosted Dark Aqua, Transparent Emerald, SL Dark Periodot i kilku innych, których kolory są mi obecnie nieznane). Dodatkowo użyłam Fire Polish w kolorach: Capri Blue AB, Milky Aquamarine.

Dopełnieniem całości są, nawiązujące do mięty z inspiracji, listki wykonane na podstawie tutka Jolinki. Dziękuję :)

Ozdobiłam je kuleczkami nefrytu bursztynowego oraz jadeitu. Dodatkowo umieściłam tam oponki kryształków. Koralikowy element przymocowany jest do bazy-szpilki :)

Praca nie jest już w moim posiadaniu. Porwano mi ją nieomal od razu. Mam nadzieję, że będzie się dobrze nosiła :) Część ozdobna mierzy ok. 5 cm długości i 3 cm szerokości.

Na moją broszkę możecie zagłosować TU :)

Zapraszam również do głosowania na inne prace (TU), są po prostu śliczne.

10 Komentarze

 1. Bardzo gustowna! Ładnie dobrałaś kolorki!
  Szkoda, że nie mam konta na Facebooku, już bym zagłosowała :-)
  … a moja praca chowa się w tak dostojnym gronie… ale też postanowiłam spróbować ;-)

  Pozdrawiam!

  • Nie dziwię się, że ktoś porwał już takie cudeńko:) Prześliczna jest!!! Kolorki soczyste i ta delikatność. Uwielbiam takie maleństwa:) Trzymam kciuki, aby została dostrzeżona!

   • Dziękuję Pani Małgosiu :) Gdyby nie brak kuleczek nefrytu powstałby cały komplet. Bardzo mnie kusi, by zamówić kuleczki i podłubać kolejne Limonkowe elementy. Pozdrawiam

    • Joanna Mendyka też wykonała broszkę. Aśka ma ciekawe pomysły i jej praca ma w sobie coś niebanalnego. Dziękuję Agatko :)
     Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.