Opaska ślubna Vintage 02 – w stylu Jane?

Witajcie! Dziś prezentuję moją propozycję na wyzwanie Szuflady – Ślub według Jane Austen.

Wykonałam opaskę z elementem ozdobnym sutaszowo-beadingowym, który wzbogacony jest piórkami w kolorze kremowym. 

Głównym elementem części ozdobnej jest prostokątny kryształ w kolorze Amethyst. Oprawiony jest koralikami Toho (Ceylon Lt Ivory, Trans-Rainbow Med Amethyst, PFG Aluminium, Ceylon Snowflake) oraz Fire Polish (Amethyst AB, oraz w kolorze perłowym). Dodatkowo uzupełniony jest elementem sutaszowym z wykorzystaniem perły szklanej koralika szklanego oraz koralików Toho.

Całość utrzymana jest w kolorystyce kremowo ametystowej. Element ozdobny przymocowany jest do metalowej bazy opaski (z boku) oraz podklejony beżowym filcem. Zdjęcia na modelce przedstawię Wam dopiero po weekendzie…siostra uciekła mi na kilka dni z domu i muszę czekać :(

Element ozdobny mierzy 12 cm długości ( z piórkami) oraz 7 cm szerokości maksymalnej. Bardzo ładnie układa się na głowie.

Opaskę zgłaszam na wyzwanie Szuflady :)

Będę wdzięczna za każde słowo, komentarz, czy krytykę :)

Zapraszam również na Facebook :)

14 Komentarze

    • Dziękuję Asiu :) Takie słowa od Ciebie są niezwykle cenne. Wbrew pozorom element ozdobny jest dość duży, a całość wymagała sporo pracy, ale jestem zadowolona z efektu. Pękam z dumy, że opaska jest doceniana :)

    • Dziękuję :) Raz się żyje, raz się bierze ślub (z założenia ;)), więc poszaleć można :) Myślę, że opaska jest idealna do stylizacji z prostą, niezbyt wymyślną suknią.

      Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.