Szmaragdowe Lustro po raz drugi ;)

Wisior Emerald Mirror 02 powstał na prośbę Pani Renaty :) Pierwowzór możecie obejrzeć Tu. Pani Renata wykazała się cierpliwością w oczekiwaniu na gotowy wisior. Trochę potrwało zebranie wszystkich materiałów, ale udało się i mogę Wam przedstawić wynik moich poczynań z koralikami i labradorytem.

Labradoryt oprawiony jest koralikami Toho w kolorze: PFG Blue Slate, PFG Satlight, TR Green Emerald. Do obszycia brzegu użyłam Fire Polish (Dark Teal) oraz kuleczek labradorytu. Do wykończenia posłużyła mi kropla czeskiego kryształu w kolorze Crystal Marea.

Tył wisiora

Za krawatkę posłużył mi filigran w kolorze srebrnym.

Kamień zawieszony jest na sznurze koralikowym wykonanym ściegiem herringbone z koralików Toho (PFG Blue Slate, TR Green Emerald). Segmenty kolorystyczne są oddzielone od siebie kuleczkami labradorytu. Sznur zapina się przy pomocy szufladki z kryształkiem.

Pani Renata po otrzymaniu przesyłki napisała do mnie tak:

„Witam, Pani Doroto.
 
Przesyłka dotarła do mnie szczęśliwie. Wszystkie Pani prace, tak jak je śledzę pilnie:), są komplementowane w pełni zasłużenie i nie znajduję słów, które by jeszcze nie zostały w tej materii powiedziane przez inne wielbicielki Pani talentu. Cieszę się, że jestem w posiadaniu rzeczy pięknej i że sama dzięki niej też mogę piękniejsza być.
 
Pozdrawiam, ale się nie żegnam:)”
Dziękuję za zaufanie Pani Renato :) Mam nadzieję, że wisior posłuży długo i przyniesie Pani wiele radości.
Zapraszam na Facebook i do komentowania :)

6 Komentarze

    • Dziękuję Agatko :) Labradoryty urzekają niesamowicie. Kolejne dwa czekają na oprawę, ale tym razem nieco inną.
      Pozdrawiam!

    • Dziękuję Olu :) Kolejny labradoryt mruga do mnie z szufladki, ale tym razem zamierzam wykonać nieco inną oprawę ;)
      Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.