Zielone Mini Royal

Królewskie kolczyki powstały w wersji mini na specjalne zamówienie Moniki. Dodatkowo wykonałam dla niej również pierścionek, ale już nie w wersji mini ;)

Kolczyki powstały z zielonych kryształków oprawionych w Toho PFG Aluminium. Brzeg obszyty taśmą ozdobną z zielonymi kryształkami. Całość zamontowana jest do srebrnych sztyftów z kuleczką.

Tył w całości zabezpieczony koralikami :) Kolczyki są niewielkie: 3 cm długości ze sztyftem przy 1,5 cm szerokości.

Pierścionek miał być duży i błyszczący, więc powstało cudo Shine 31 ;)

Pierścień powstał z owalnego kryształu. Zamontowany jest na metalowej regulowanej bazie, dzięki czemu można go idealnie dopasować.

Monika chyba najbardziej czekała na ten pierścionek, bo gdy dziś odbierała zamówienie od razu po niego sięgnęła. Nieskromnie Wam zdradzę, że była zachwycona :)

Komentujcie moi mili :) Zapraszam również na Facebook :)

8 Komentarze

 1. Piękne kolczyki! Jestem pod dużym wrażeniem. Sama próbuję swoich sił w koralikowaniu :) Może zdradzisz gdzie kupujesz te śliczne kryształy?
  Pozdrawiam

  • Dziękuję Ewo :) Akurat zielone łezki w tym rozmiarze kupiłam w Royal Stone. Mają bardzo dobrej jakości kryształki. Również w Art Fan kupisz piękne łezki i owale.
   Pozdrawiam

 2. Piękne! Można skorzystać z Pani pomysłu i spróbować samemu takie cudo zrobić? Moja mama je mypatrzyła i koniecznie chce takie same :-)

  • Witam Pani Saro! Dziękuję za miłe słowa :) Generalnie nie udzielam pozwolenia na kopiowanie swoich prac, a zwłaszcza wzorów i rozwiązań autorskich. Jeśli będzie to tylko jedna para kolczyków i nie będzie ona wykorzystana w celach komercyjnych to proszę spróbować. Na wykonywanie i sprzedaż tego wzoru nie udzielam bowiem zgody.

   Pozdrawiam,
   Dorota Słomka

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.