Barwna Monarchia

Dziś blog odwiedziła rodzina królewska w postaci kolczyków nawiązujących do stylu ottomańskiego.

Szmaragdowe Royal powstały w dwóch odsłonach: złotej i srebrnej.

Royal 02 

Szmaragdowe kryształki oprawione są w koraliki Toho: PFG Starlight, SL Emerald. Do brzegu łezki doszyłam taśmę ozdobną z kryształkami w kolorze emerald. Natomiast rivoli doklejone jest do sztyftu (srebro próby 925, pozłacane). Oba elementy łączą się przy pomocy złotego ogniwka. 

Tył kolczyków w całości zabezpieczony koralikami.

Royal 03

Muszę przyznać, że to połączenie srebrnej oprawy ze szmaragdem podoba mi się najbardziej :) Wykorzystałam tu koraliki Toho PFG Aluminium. Nie będę zanudzać Was szczegółami, gdyż kolczyki powstała tak samo jak poprzednie ;)

Royal 04

Kolczyki z kryształkiem w kolorze marsala :) Podobno jest niezwykle modny ;) Taśma ozdobna z kryształkami w kolorze crystal AB imituje brylanty mieniąc się w świetle zarówno dziennym jak i sztucznym.

Tym razem tył jest również w kolorze. Koraliki Toho SL Milky Pomegranate są niezwykle podobne do marsali :)

Royal 05

Jako ostatnie przedstawiam kolczyki z kryształem w kolorze vitrail. Jego różowe refleksy podkreślone zostały taśmą w barwie fuksja. Zawieszone zostały na długich biglach zamkniętych. 

Więcej zdjęć znajdziecie na Facebooku :)

Kolczyki można zakupić w sklepie VAKARAS ART

10 Komentarze

  1. Wszystkie piękne!
    Nie wiem, na które bym się zdecydowała – każda para wyjątkowa :-) Szmaragd ze złotem zawsze piękny, ze srebrem też się super prezentuje, a marsala i virtail – chyba moje faworyty :-D

    Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.