Komplet ślubny Royal z nutą błękitu

Tym razem przedstawiam szczególny komplet ślubny. Wykonałam go bowiem dla siebie. Zdążyłam w ostatniej chwili, ale był dokładnie taki jak zaplanowałam. Komplet Royal składa się z grzebienia/welonu oraz kolczyków. 

Kolczyki Royal 15

Powstały z kryształków Rhinnes w kolorze White Opal, rivoli Swarovski (Blue Shade), taśmy ozdobne Rhinnes (Crystal AB) oraz koralików Toho (PFG Aluminium). Kryształ rivoli umieszczony jest w bazie z rantem (sztyft) wykonanej ze srebra próby 925. Muszę przyznać, że takie rozwiązanie jest subtelne, więc chętnie wykorzytam je w innych kolczykach modelu Royal. Pomimo swojej wielkości (4 x 2 cm) były niezwykle wygodne, a przy każdym ruchu mieniły się pięknie.

A tu podczas ceremonii :)

Grzebień Royal 16

Wzór grzebienia jest już Wam dobrze znany. Wcześniej powstały dwa podobne. Tym razem jednak dodałam ażurowe łuki, które nadały lekkości i subtelności. Element ozdobny umieściłam bezpośrednio na welonie, by w ślubną fryzurę nie wpinać dwóch grzebieni. 

Ozdoba powstała z kryształków Rhinnes (White Opal, Blue Opal), rivoli Swarovski (Blue Shade), taśmy ozdobnej Rhinnes (Crystal AB) i koralików Toho (PFG Aluminium). Element ozdobny grzebienia ma wymiary 8,5 x 4,5 cm. 

A tak prezentował się w akcji :)

Po więcej zdjęć zapraszam na Facebook :)

Przypominam również o możliwości uzyskania rabatu na zakupy w sklepie Royal Stone. W koszyku (opcja posiadam kupon rabatowy) wystarczy wpisać SLOMKA12. Kod jest wielokrotnego użytku, więc możecie z niego korzystać do woli ;)

12 Komentarze

  1. Dorota, ale pięknie wyglądałaś, a biżuteria super! Podoba mi się jej delikatność. Też robiłam sobie kolczyki do ślubu, ale składaczki ;) Teraz pewnie zrobiłabym coś „bardziej” :)
    Gratulacje z okazji ślubu!

  2. Pięknie wyglądałaś, a koralikowe łuki w welonie dodały niesamowitej lekkości ozdobie ! jestem pod wrażeniem twojej pracy :)

    • Dziękuję Ewelinko za komplementy :) Zakochałam się w tym rozwiązaniu i chyba dorobię łuczki do złotego grzebienia :)

  3. Jak tylko zobaczyłam materiały z których miałaś robić biżuterię nie mogłam się doczekać co to będzie:) Napisze że delikatna i piękna biżuteria dla równie delikatnej i pięknej panny młodej

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.