Pawie pióro jako motyw przewodni ślubnej stylizacji – stroik Peacock 03

Bardzo wiele przyjemności sprawia mi wykonywanie biżuterii na zamówienie, szczególnie tej przeznaczonej dla Panny Młodej. Tym razem spotkałam się z nietypowym motywem. Pani Kasia zamówiła u mnie stroik do włosów z pawim piórem, w bardzo odważnej kolorystyce. Po wielu konsultacjach powstał projekt, a następnie wykonałam stroik. Kolorystykę wytyczał mi bukiet, który miał być podobny do wiązanki przedstawionej na zdjęciu.

Gratuluję Pani Kasi wyboru i odwagi. 

Stroik Peacock 03 powstał z kryształu zwykłego, kuleczek jadeitu, koralików Fire Polish, koralików Toho, gęsich piór, które stanowią tło dla pawiego pióra. 

Stroik zamontowany jest na kokówce z podstawą. 

Pani Katarzyna przysłała mi zdjęcia z przygotowań, więc mogę Wam zaprezentować jak stroik wygląda na włosach. Muszę przyznać, że kolorystyka przypinki wygląda niesamowicie na kasztanowych włosach :) Dziękuję serdecznie za udostępnienie zdjęć oraz za zaufanie, który mnie Pani obdarzyła. Życzę wiele szczęścia i pomyślności.

Zapraszam również na Facebook, gdzie znajdziecie najnowsze informacje oraz nieco więcej zdjęć :)

2 Komentarze

  1. Wow :) Stroik rzeczywiście wygląda niesamowicie! Kolorystyka jest cudowna :) przyznam, że pawie pióra w stylizacji ślubnej to prawdziwa odwaga, bo podobno przynoszą one pecha, chociaż mam nadzieję, że to tylko przesąd.

  2. Stroik wyszedł pięknie!
    Ta wersja pawia bardziej mi się podoba, chyba za sprawą niebieskich gęsich piór…
    …a co do kolorystyki ślubnych dodatków, to chyba już nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć ;-), zwłaszcza ostatnio.

    Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.